SI PRI CVIČENÍ TRANSPARENTNÁ?

 

AUTOR: JANA ŠIMKOVIČOVÁ

ZDROJ: CVICTE.SK

 

ŠPORT A ŠTÝL IDE JEDNOZNAČNE RUKA V RUKE. TRENDOM JE TRANSPARENTNOSŤ A ŠPORTOVÉ KÚSKY NIE SÚ VÝNIMKOU.

 

ÁNO, SOM ŽENA A MILUJEM MÓDU. BAVÍ MA PRI BEŽNOM NOSENÍ, ALE AJ PRI CVIČENÍ. NEVIEM, AKO VY, ALE JA MÁM OBLEČENIE, TENISKY, AKO AJ INÉ ŠPORTOVÉ DOPLNKY NA SEBE KAŽDÝ DEŇ, KEĎŽE CVIČENIE A POHYB SÚ MOJOU KAŽDODENNOU SÚČASŤOU. PRETO VÁM CHCEM PRINÁŠAŤ BLOGY O TOM, ŽE AJ PRI CVIČENÍ SA MÔŽETE CÍTIŤ NIELEN SEXY, ALE AJ ŠTÝLOVO.

 

SI TRANSPARENTNÁ?

 

PRIEHĽADNÉ, ČI PRIESVITNÉ, VŠETKO SA RÁTA. CIEĽOM JE PÔSOBIŤ ŠTÝLOVO A TAJOMNE. SÍCE ODHAĽUJETE KRÁSNE VYŠPORTOVANÉ TELO, ALE STÁLE ZAHAĽUJETE TO, ČO MÁ BYŤ UKRYTÉ. NAVYŠE TO VÁŠMU OUTFITU DODÁ JEDINEČNÝ ŠTÝL. NA MNOHÝCH ŠPORTOVÝCH PODUJATIACH V ZAHRANIČÍ MÔŽETE VIDIEŤ MNOHO MODELIEK, ŠPORTOVKÝŇ, INFLUENCEROK, ČI BLOGEROK, KTORÉ AJ PRI CVIČENÍ STAVILI NA ŠTÝL A NÁPADITOSŤ. A PREČO NIE?

 

TRANSPARENTNOSŤ SA VKRADLA DO ŠPORTOVÝCH KÚSKOV NAOZAJ RAFINOVANE. NA TRHU NÁJDETE MNOHO ŠPORTOVÝCH PODPRSENIEK ALEBO LEGÍN, V KTORÝCH SA OBJAVILI TRANSPARENTNÉ PRVKY V PODOBE SIEŤKY.  TAKTO JE URČITÁ ČASŤ TELA ZAKRYTÁ, INÁ ZASE ODHALENÁ.

 

ÚPLNU TRANSPARENTNOSŤ SPĹŇA KÚSOK, KTORÝ JE CELÝ PRIESVITNÝ. NAPRÍKLAD BIELA REEBOK BUNDIČKA. OČARILA MA NA PRVÝ DOTYK. JEMNÁ AKO PAVUČINOVÁ SIEŤ A VEĽMI PRÍJEMNÁ NA TELO. OKREM ŠTÝLU MÁ AJ SVOJU PRAKTICKÚ STRÁNKU, ČO JE NA DRUHEJ STRANE PRI CVIČENÍ DOSŤ DÔLEŽITÉ. SLÚŽI AKO OCHRANA PRED VETROM, PRÍPADNE, KEĎ POTREBUJETE NA CHVÍĽU ZAHALIŤ. DISPONUJE AJ KAPUCŇOU, AK BY VÁS PREPADOL DÁŽĎ.VYUŽÍVAM JU NAJMÄ NA ŠPORTOVÝCH PODUJATIACH, KTORÉ NAVŠTEVUJEM POMERNE ČASTO.

 

NAPOSLEDY SOM JU SKOMBINOVALA S REEBOK BODY NA CVIČENIE, KTORÉ MÁ V SEBE ZAKOMPONOVANÉ PAVUČINOVÉ VZORY.